Hatalmas sikert aratott az Unio Kupa

Hatalmas sikert aratott az Unio Kupa
Több mint 200 cselgáncsozó vett részt a szatmárnémeti Unio Kupa elnevezésű tornán. A 11. alkalommal megrendezett versenyre Ceglédről, a Pest megyei Albertisáról, Mátészalkáról és Miskolcról érkeztek 8–14 éves sportolók.

Emellett Besztercéről három, Nagyváradról és Nagybányáról két–két klub, valamint kézdivásárhelyi, csíkszeredai, segesvári és aradi egyesületek cselgáncsozói mérték össze erejüket és tudásukat a szatmárnémeti Sportlíceum termébe.

Az eseményt beárnyékolta az, hogy az egyik politikai alakulat kampány céljára használta a díjkiosztó ünnepséget. Ez elsősorban a szervező vállaltnak a szegénységi bizonyítványa.

 

Résztvevők

Szatmárnémeti Unio SK, Nagváradi Liberty, Nagyváradi Gyermekpalota, Csíkszeredai SK, Nagybányai Vointa, Nagybányai VSK, Besztercei Harcművészek CJ, Besztercei Natex, Besztercei Drumarul, Segesvári Judo Club, Kézdivásárhelyi Elméleti Líceum ISK, Aradi Gloria.

Alebrtisa SE, Mátészalka, Ceglédi CVSE, Miskolc.

 

8–9 évesek

+50 kg: 1. Rafael Haraseniuc (Unio SK), 2. Marco Matiuta (Liberty), 3. Csegödi Csongor (Gyermekpalota). –46 kg: 1. Ciprian Colbert (Unio SK), 2. László Tamás (Csíkszeredai SK), 3. Bogdan Bughiu (Gyermekpalota) és Bodnár Sándot (Nagybányai VSK). –42 kg: 1. Razvan Bodea (Besztercei Harcművészek), 2. Laurentiu Mezei (Gyermekpalota), 3. Kovács Dóra (Unio SK) és Kocsis Ferenc (Csíkszeredai SK). –38 kg: 1. Alex Stan (Unio SK), 2. Szabó Dávid (Gyermnekpalota), 3. Vlad Polgar (Vointa) és Radu Anton (Liberty). –30 kg: 1. Niczuly Hunor (Kézdivásárhely), 2. Dávid László, 3. Dobos Oszkár és Fülöp Árpád (mind Csíkszeredai SK). –26 kg: 1. Kovács András (Unio SK), 2. Vlad Luncan (Gyermekpalota), 3. Sonia Popa (Liberty) és Szabó András (Unio SK). –23 kg: 1. Alex Rednic (Unio SK), 2. Danuta Oltean (Drumarul), 3. Gabriel Andreica (Drumarul) és Catalin Magoi (Liberty).

 

10–11 évesek

+55 kg: 1. Vitályos Alpár (Kézdivásárhelyi), 2. Nagy Róbert (Arad), 3. Robert Brici (Natex) és Harley Copil (Gloria). –55 kg: 1. Kun–Szabó Luca (Arad), 2. Andrei Stoica (Liberty), 3. Calin Faja (Nagybányai VSK) és Rafael Haraseniuc (Unio SK). –50 kg: 1. Pál Rudolf (Kézdivásárhely), 2. Florin Faur (Unio SK). – 46 kg: 1. Adrian Preda (Unio SK), 2. Vlad Suciu (Arad), 3. David Tudor (Liberty) és Almási Péter (Nagybányai VSK). –42 kg: 1. Péter Emánuel (Vointa), 2. Kelige Dániel (Albertisa SE), 3. Radu Ghidiu (Nagybányai VSK) és Nagy Tamás (Unio SK). –38 kg: 1. Csiszár Ferenc (Csgléd CVSE), 2. Kúti László (Csíkszeredai SK), 3. Claudiu Samoila (Nagybányai VSK) és Rares Trif (Liberty). –30 kg: 1. Gajdo Tamás (Csíkszeredai SK), 2. Vladut Farcas (Drumarul), 3. Bogdan Pop (Nagybányai VSK) és Tróba Albert (Unio SK).

 

12–14 évesek

+60 kg: 1. Lukács Arnold (Kézdivásárhely), 2. Takács Márk (Unio SK), 3. Bogdan Bondar (Liberty) és Flóra Botond (Csíkszerdai SK). –60 kg: 1. Farkas Zoltán (Csíkszeredai SK), 2. Bogdan Osan (Natex), 3. Stamusz Péter (Mátészalka) és Deák Sándor (Albertisa SE). –55 kg: 1. Cartis Beniamin (Liberty), 2. Raul Clepe (Liberty), 3. George Percze (Liberty) és Tróba Helmut (Unio SK). –50 kg: 1. Catalin Vasile (Unio SK), 2. Vasadi Eduárd (Liberty), 3. Fülöp Zsolt (Csíkszeredai SK) és Razvan Bodea (Liberty). – 46 kg: 1. Cristian Seres (Unio SK), 2. Mihai Pascu (Segesvár), 3. Norbert Dreptate (Besztercei Harművészet) és Sergiu Mudura (Liberty). –42 kg: 1. Pándi Péter (Unio SK), 2. Gáspár Arnold (Vointa), 3. Jancsó Károly (Kézdivásárhely) és Marius Mariasiu (Harművészek). –38 kg: 1. Angelo Domuta (Unio SK), 2. Farkas Bertalan (Liberty), 3. Weisz Eduárd (Vointa) és Mircea Pop (Liberty).

 

Csapatverseny

1. Unio SK, 2. Liberty, 3. Drumarul és Kézdivásárhely.