Hölgyek pofozkodtak

Idén a Câmpulung Muscel-i sportcsarnok adott otthont az utánpótlás- és felnőtt korú női ökölvívó-bajnokság döntőjének, amelyen az ország összes klubjainak képviseletében 160 öklöző indult.

A Nagyváradi Crişul Sportklub (edző: Mihai Miklos; oktató: Liviu Pordea) három versenyzőjét szerepeltette, s azok mindenike dobogóra lépett saját súlycsoportjában. Az utánpótláskorúak között a 64 kilogrammos kategóriában Ana Căvăşdan a harmadik helyen végezve bronzérmes lett. A felnőttek versengésében (54 kg) Anamaria Fildan szintén bronzérmet szerzett. Ugyanebben a súlykategóriában a végig nagyon jól szereplő Larisa Sfârlea második, ezüstérmet érő helyen végzett, miután a döntő összecsapásban pontozásos vereséget szenvedett a hazaiak erősségétől, Diana Timoftei-től, akinek ez a mostani volt immár a nyolcadik bajnoki címe.