Galacon győzött a Dinamo

Danciulescu góljával győzött Galacon a Dinamo labdarúgó-csapata az I. Liga 27. fordulójának mérkőzésén.

A mérkőzést jobban kezdték az Otelul játékosai, azonban a Duna-parti labdarúgók lövései sorra célt tévesztettek. A bukarestiek ellentámadásokkal próbálták egyenlíteni a helyzetek számát. A második félidőben azonban már kiegyenlített mezőnyjátékot láthatott a közönség. Így a Dinamo is többet tartozkodott az ellenfél kapuja előtt. Végül a 64. percben sikerült Kolev kapuját. Danciulescu a Galacon megszerzett találatának köszönhetően feljött a góllövő lista első helyére: ebben az idényben 15 gól szerzett a 27 lejátszott mérkőzésen. I. Liga, 27. forduló: Galaci Otelul – Dinamo 0-1 (0-0).gólszerző: Danciulescu (64.) Korábban:Poli Iasi – Unirea Urziceni 2-3U Craiova – Besztercei Gloria 1-1 Később:

Temesvári Ştiinţa – Kolozsvári U (18.30, Naţional Tv)

Konstancai Farul – Rapid (20.45, Antena 1)