Foci Eb 2012 – A labdarúgó Európa-bajnokság programja

Foci Eb 2012 – A labdarúgó Európa-bajnokság programja
A június 8-án kezdődő lengyel-ukrán közös rendezésű labdarúgó Európa-bajnokság menetrendje.

Labdarúgó Európa-bajnokság – Csoportmérkőzések

A-csoport

Június 8., péntek

19.00: Lengyelország – Görögország (Lengyelország: Varsó)

21.45: Oroszország – Csehország (Lengyelország: Wroclaw)

Június 12., kedd

19.00: Görögország – Csehország (Lengyelország: Wroclaw)

21.45: Lengyelország – Oroszország (Lengyelország: Varsó)

Június 16., szombat

21.45: Görögország – Oroszország (Lengyelország: Varsó)

21.45: Csehország – Lengyelország (Lengyelország: Wroclaw)

B-csoport

Június 9., szombat

19.00: Hollandia – Dánia (Ukrajna: Harkov)

21.45: Németország – Portugália (Ukrajna: Lvov)

Június 13., szerda

19.00: Dánia – Portugália (Ukrajna: Lvov)

21.45: Hollandia – Németország (Ukrajna: Harkov)

Június 17., vasárnap

21.45: Portugália – Hollandia (Ukrajna: Harkov)

21.45: Dánia – Németország (Ukrajna: Lvov)

C-csoport

Június 10., vasárnap

19.00: Spanyolország – Olaszország (Lengyelország: Gdansk)

21.45: Írország – Horvátország (Lengyelország: Poznan)

Június 14., csütörtök

19.00: Olaszország – Horvátország (Lengyelország: Poznan)

21.45: Spanyolország – Írország (Lengyelország: Gdansk)

Június 18., hétfő

21.45: Horvátország – Spanyolország (Lengyelország: Gdansk)

21.45: Olaszország – Írország (Lengyelország: Poznan)

D-csoport

Június 11., hétfő

19.00: Franciaország – Anglia (Ukrajna: Donyeck)

21.45: Ukrajna – Svédország (Ukrajna: Kijev)

Június 15., péntek

19.00: Ukrajna – Franciaország (Ukrajna: Donyeck)

21.45: Svédország – Anglia (Ukrajna: Kijev)

Június 19., kedd

21.45: Svédország – Franciaország (Ukrajna: Kijev)

21.45: Anglia – Ukrajna (Ukrajna: Donyeck)

Labdarúgó Európa-bajnokság – Negyeddöntő

Június 21., csütörtök

21.45: A1 – B2 (negyeddöntő, Lengyelország: Varsó)

Június 22., péntek

21.45: B1 – A2 (negyeddöntő, Lengyelország: Gdansk)

Június 23., szombat

21.45: C1 – D2 (negyeddöntő, Ukrajna: Donyeck)

Június 24., vasárnap

21.45: D1 – C2 (negyeddöntő, Ukrajna: Kijev)

Labdarúgó Európa-bajnokság – Elődöntő

Június 27., szerda

21.45: elődöntő (Ukrajna: Donyeck)

Június 28., csütörtök

21.45: elődöntő (Lengyelország: Varsó)

Labdarúgó Európa-bajnokság – Döntő

Július 1., vasárnap

21.45: döntő (Ukrajna: Kijev)