Sovány siker a grúzok ellen

<p>Gyengén játszott a román labdarúgó–válogatott hazai pályán a Grúzia elleni barátságos találkozón, végül 2–1–es sikert aratott Victor Piţurcă legénysége.</p>

A Dinamo Stadionban rendezett mérkőzésen a vendégegyüttes Martsvaladze révén már a 15. percben vezetést szerzett, míg túlodalom Marica, Costea és Nicoliţă csak nehezen tudta átverekedni magát a duplasoros védelmi falon. A második félidőben határozottabban játszottak a házigazdák, az eghyenlítő gólra viszont a 63. percig várni kellett. Marica egyenlítő találata után viszont Goian hamar fordítani tudott (70. perc), a vezetést pedig a végéig sikerült megőrizni. Viszont a szerbek – akik a románokkal vannak egy vb–selejtező–csoportban – 6–1–re verték barátságos mérkőzésen a bolgárokat.