Megvédte címét a Sportclub

<p>Ezúttal könnyedén, 3–0 arányban győzött a Csíkszeredai Sportclub csapata a HC Csíkszeredával szemben, így megnyerte a román jégkorong–bajnokságot. A Sportclub így megvédte címét (ez a tízedik bajnoki címük) úgy, hogy összesítésben 4–0–ra győzött a HC ellen.</p>

A címvédők már az első félidőben eldöntötték a találkozó sorsát: Duda és Carsky volt eredményes az első harmadban, majd három perccel a vége előtt Kavulic is betalált a HC kapujába.Mint ismeretes, először történt meg a román jágkorong-bajnokságban, hogy fővárosi csapat nélkül rendezzék a finálét. Ugyanakkor először történt meg, hogy két csíkszeredai csapat játsza a döntőt.