ERDON Helyi hírek

2011.09.19. 08:04

Sajtós focimeccs

A nagykárolyi RMDSZ csapatával csapott össze a Szatmár megyei sajtós válogatott pénteken este. A rendkívüli labdarúgó-mérkőzésen a nagykárolyi sajtómunkások csapata szatmári kollégákkal kiegészülve lépett pályára (nem jött volna ki a létszám egyébként).

Az előzetes becslések az RMDSZ fölényes győzelmét várták, ám az újságírók kisebb meglepetést okoztak, mikor az első félidőben rögtön két góllal is elhúztak. A végeredmény 3-3 lett, a büntetőrúgások során azonban már a helyi politikusoknak sikerült megszerezniük a győzelmet. Az izgalmas meccs itt nem ért véget, más eszközökkel folytatódott a károlyi RMDSZ székházában, ahol Kovács Jenő házigazda és a szervezet étellel-itallal várta a kifulladt játékosokat. A „harmadik félidő” késő éjszakáig tartott, ahol a szokásos szerepeket levetkőzve lazítottak és beszélgettek a sajtósok és az RMDSZ-esek.