ERDON Állás

2018.04.20. 10:03

Gondnok/Házvezető

Kelet-Magyarországon található birtokra keresünk gondnoki teendők ellátására házaspárt/családot.

Kelet-Magyarországon található birtokra keresünk gondnoki teendők ellátására házaspárt/családot.Feladatok:

birtok felügyelete,

gondnoki teendők ellátása,

házvezetés (főzés, mosás, vasalás, takarítás),

kert gondozásában való részvétel,

egyszerűbb karbantartási feladatok elvégzése.

Elvárások:

megbízható munkavégzés,

jó kommunikációs, és alkalmazkodó képesség,

B kategóriás jogosítvány,

angol, vagy német nyelv tudása előnyt jelent.

Amit kínálunk:

biztos, hosszú távú magyarországi bejelentett munkahely,

versenyképes bérezés,

elhelyezés önálló családi házban,

teljes rezsiköltség finanszírozása,

üzemanyag költség keret,

természetbeni juttatások a birtok terméseiből.

Munkavégzés helye:

Tiszafüred

Elérhetőség:

info@gskholding.hu

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a erdon.ro legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!