ERDON Állás

2017.12.11. 12:56

Álláslehetőség a Defend Agroservicenél

Értékesítési asszisztenseket keresünk! Tanulás és munkalehetőség!

Értékesítési asszisztenseket keresünk! Tanulás és munkalehetőség!Feladatok:

- értékesítési folyamat elsajátítása

-alkatrész-beazonositás

-árajánlatok készítése és a rendelések követése

-kapcsolattartás a már meglévő vevőkkel

Elvárások:

-problémamegoldó és kommunikációs képesség

-megbízhatóság, motiváltság, kreativitás

-közép- vagy felsőfokú végzettség

-magyar nyelv és / vagy más idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

-tanulási, fejlődési lehetőség, karrierépítés

-dinamikus, fiatalos munkaközösség

-1450 ron nettó kezdő fizetés

(továbbiakban 2500 ron nettó fizetés + jutalékos rendszer)

-300 ron/ hónap értékű étkezési jegyek, szállítás a munkahelyre, telefon

A kiemelkedő hozzáállást kiemelkedően jutalmazzuk!

Ha érdekel a lehetőség, küldd önéletrajzod az office@defendagro.ro címre, vagy hívd munkatársunkat: 0722 832 464.

Várjuk jelentkezésed január 31-ig!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a erdon.ro legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!