Döntetlen Temesváron

Majdnem sikerült szépen búcsúznia a 2012/13-as másodosztályú labdarúgó idénytől a Nagyváradi Bihar FC együttesének, amely szerdán – a már korábban első osztályú tagságot szerzett – Temesvári ACS Poli otthonában szerepelt.

Az első gólt ugyanis Cristi Bud szerezte a 19. percben, s úgy tűnt, sikerül mindhárom pontot megszereznie a váradi együttesnek, ám a 81. percben Şeroni kiegyenlített, így a végeredmény 1–1 lett. A Félixfürdői Luceafărul sem köszönt el emelt fővel szurkolóitól, annak ellenére sem, hogy Ianc 11-esből a 36. percben megszerezte a vezetést, viszont a Râmnicu Vâlceai CSM előbb M. Vlad (66. p.) révén egyenlített, majd A. Stoica találatának (71. p.) köszönhetően 2–1 arányú győzelmet aratott.