Döntetlen Craiován, meglepő Poli-vereség

Közönség nélkül rendezték szombat délután az U Craiova – Besztercei Gloria román élvonalbeli labdarúgó-mérkőzést.

Ezzel viszont nem sokat törödött a két csapat, és mutatos focival szolgált legalább a tévénézőknak. A vezetést a vendégegyüttes szerezte meg a találkozó 41. percében Răzvan Dobre révén. Az oltyánok csatára, Mihai Dina a 78. percben egyenlíti ki az eredményt. Emellett viszont Wobay kétszer Costea pedig egy alkalommal találta el Tătăruşanu kapufáját.Az I. Liga 27. fordulójának nyítómérkőzésén nem kis meglepetésre a Poli Iasi hazai pályán szenvedett vereséget. Korábban a Steaua és az éllovas Kolozsvári CFR is üres zsebbel távozott a moldovaiaktól – aki hat hónapja veretlenek voltak hazai pályán -, most az Unirea Urziceni 3-2 arányban győzött Ionut Popa edző együttesével szemben. I. Liga, 27. forduló:Poli Iaşi – Unirea Urziceni 2-3 (1-2)Gólszerzők: A. Cristea (6.), Paruolo (83.), illetve B. Mara (9., 59.), M. Onofras (15.).

U Craiova – Besztercei Gloria 1-1 (0-1)

g.: M. Dina (78.), illetve R. Dobre (41.)