Bevett vár

A jelenleg még másodosztályú tagsággal rendelkező Nagyváradi Luceafarul labdarúgócsapat szombaton újabb előkészületi mérkőzést vívott Szentjánoson: ezúttal a negyedosztályba jutott Bihari Cetatea volt az ellenfele, amelyet 1–0-s félidő után 4–2 arányban múlt felül.

A vendéglátók góljait Cuc (2), Briciu és Silaghi szerezték. A Luceafarul összeállítása: S. Ghilea – Jude, Iova, Filip, Morar – O. Ghilea, Briciu, Grosu, Ember – Monenciu, Jurje. Edző: Florin Farcas. Játszott még: Salajan – Pup, Todinca, Moise, Cuc és Silaghi. A tervek szerint szerdán a Székelyhídi Törekvés ellen mérkőzik a Luceafarul.

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .