Bellucci döntehetett volna

Az álomszerű első, és a jónak mondható negyedik negyedben nyújtott teljesítménye ellenére 97–90 arányú vereséget szenvedett hazai pályán a Nagyváradi Leonardo VSK kosárcsapat tegnap az A-osztályú bajnokság hétközi fordulójában az Otopeni-i SK-tól.

Tizenhat ponttal is vezettek már a hazaiak, ám Dzsordzsics (négy hibapontját már a második negyedben begyűjtötte egy technikai fault révén), és Morris (kisebb sérülése és a fáradtság miatt) korai „padra kerülése” megpecsételte a váradiak sorsát a közbülső két játékrészben. Az utolsó negyedre újra felcsillantak a hazai remények, ám a meccs legjobbja, Ben Bellucci két és fél perccel a vége előtt, 85–87-nél elveszítette a labdát, csapata végül a meccset: VSK–Otopeni 90–97 (26–13, 15–26, 19–34, 30–24)!