Az első vereség hazai pályán

Az egyetlen bihari női labdarúgó csapat, az Alsólugasi Bihar Sporting – annak ellenére, hogy jól játszott – hazai pályáján, a váradi Motorul stadionban kapott ki. Az élvonal második csoportja harmadik fordulójában: Bihar Sporting–Kolozsvári Olimpic Star 1–2 (0–0).

Az első gólt a vendégek szerezték Alexandra Petricaş révén az 52. percben, s bő negyedóra múltán több kimaradt bihari lehetőséget követően Andrea Abrudan a 67. percben egyenlített. Már mindenki elkönyvelte a döntetlen eredményt, amikor a 90. percben a hazai védők figyelmetlensége miatt Semida Deac megszerezte a vendégek győzelmét jelentő találatot. A Sporting Bihar a következő összeállításban játszott: Pintiuţă – Leţ, Mogócs, Vulcan, Dărăban – Breb (87. p. Simuţ), Schuster (57. p. Jabloncsik), Dragomir, Rogojină – Abrudan, Ungureanu (46. p. Zugun). Edző: Fikutz Csaba.