A Gloria Buzău is elődöntős

Büntetőrúgások után dőlt el, hogy a Gloria Buzau a harmadik résztvevője a labdarúgó Román Kupa elődöntőjének.

Csütörtök délután a Pandurii Tg. Jiu–Gloria Buzău találkozón – melyen a Gloria csapatában a nagykárolyi Bikfalvi Erik kezdő volt és végigjátszotta a mérkőzést – a két együttes nehezen boldogult egymás ellen: 120 percnyi játék után sem tudtak betalálni az ellenfél kapujába.

A 11-es rúgásoknál is akadozott a gépezet. A szabályos öt–öt rúgás után 2–2 volt az állás, és csak a hatodik sorozat után dőlt el, hogy a Gloria jut tovább. Korábban a Dacia Mioveni és az Unirea Urziceni harcolta ki a továbbjutást.

Pénteken este 20.30 órától a Kolozsvári CFR–Brassói FC mérkőzést rendezik, az Antena 1 élőben közvetíti.