A Buducnost is kipipálva

A Buducnost Podgorica legyőzése sem okozott gondott az Oltchim Rm. Valce női kézilabdacsapatnak: Gheorghe Tadici edző együttese a Bajnokok Ligája harmadik mérkőzésén 35-22 arányban győzet le a montenegrói csapatot.

A vendéegyüttes csak az első félidőben tudta tartani a lépést a román lányokkal: az első harminc perc után Tadici csapata csak négy gólos előnyt tudott összegyűjteni, a második félidő elején azonban öt perc után már nyolccal húzott el az Oltchim.

Öt perccel a vége előtt a házigadák már beállitották a 13 gólos előnyt, melyet a végéig megőriztek. Női kézilabda Bajnokok Ligája, D csoportOltchim Rm. Valcea – Buducnost Podgorica (montenegrói) 35-22 (15-11).Az Oltchim a háromból három mérkőzést megnyert a csoprotjában, ezzel vezeti a szériát.